Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мультиметри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мультиметри: незамінні інструменти для широкого спектра завдань

Електронні мультиметри - це одні з найбільш затребуваних вимірювальних приладів. Вони використовуються як у побутових, так і в професійних завданнях. Це універсальний і водночас доступний інструмент для більшої кількості робіт.

Можливості та параметри мультиметрів

Цифрові мультиметри зробили своєрідну революцію в електротехнічному світі. Сьогодні навіть прилад початкового рівня здатний замінити п'ять окремих електровимірювачів. Весь функціонал укладений в єдиному корпусі.

Базові можливості:

 • вимірювання напруги: сюди входить зчитування AC, DC аж до 1000В;
 • замір струмового споживання: стандартні тестери можуть вимірювати до десятків Ампер навантаження, а "кліщі" - аж до кількох сотень Ампер;
 • опір електричного кола, окремих його елементів;
 • продзвонка: зручний метод пошуку обривів електроланцюга;
 • вимірювання ємнісної характеристики.

Це перелік обов'язкових функцій. Далі можливості приладів залежать від вартості та сфери їхнього використання. Наприклад, сучасні мультиметри дають можливість швидко виміряти спеціальні величини, для яких раніше були потрібні окремі прилади:

 1. Частота. Характеристика швидкості зміни величини. Найчастіше вимірювання частоти проводяться для струмових ланцюгів.
 2. NCV. Визначення наявності напруги без прямого контакту з провідником. Ця опція дає змогу з деякою похибкою з'ясувати, чи знаходиться всередині конструкції проводка. Досить перемкнути режим вимірювання і піднести корпус до об'єкта, що цікавить. Звуковий сигнал сповістить про наявність потенційно небезпечної ділянки.
 3. VLoZ - змінна напруга на джерелах з низьким імпедансом.
 4. Вимірювання характеристики фільтрів низьких частот.

Що більша ціна мультиметра, то точніший і більший набір функцій, які може виконати тестер. На ринку сьогодні представлено безліч пристроїв різних цінових категорій і брендів. Вибір залежить від цілей власника.

Наш магазин пропонує купити мультиметр в Україні за вигідними умовами. Звертайтеся до наших продавців - ми швидко підберемо потрібний вам прилад.

Асортимент мультиметрів

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати перевірені мультиметри в Україні, які підходять під ваші вимоги.

У нас представлені:

 1. Автомобільні тестери для роботи з низьким рівнем вольтажу (12, 24, 48 В). Використовуються в автомобільних електричних мережах. Дозволяють швидко виконати продзвонку бортової мережі, визначення основних напруг і т.д.
 2. Автоматичні. Обладнання для базових робіт. Працюють у напівавтоматичному і автоматичному режимі (визначення діапазону вимірюваних значень).
 3. Струмові кліщі. Основне призначення цієї категорії - фіксація великих значень струмового навантаження. Принцип заснований на використанні струмового трансформатора. Підключається не в розрив споживача, а накладається на фазний провідник, що в рази зручніше.
 4. Смарт-тестери з різноманітністю вимірювальних функцій. Стануть у пригоді як у домашніх, так і професійних завданнях.
 5. "Ручки". Компактні, легкі тестери для швидкого аналізу електроланцюга. Дуже зручні при виконанні виїзних робіт, у важкодоступних місцях.
 6. Професійні. Обладнання для відповідальних замірів. Відрізняється наявністю спеціальних функцій, високою точністю і швидким відгуком. У цих апаратах може бути реалізована функція запису зміни параметрів з часом. Це зручний інструмент для подальшого аналізу даних.

Купити мультиметр в інтернет магазині A-Radio можна у двох класах: RMS і True RMS. Якщо вам необхідна підвищена точність, рекомендуємо вибрати останній варіант. True RMS системи використовують складніші алгоритми обчислення. Це дає можливість гранично точно наблизити результат вимірювань до істинного значення. RMS тестери підійдуть для невідповідальних завдань, де похибка не відіграє вирішальної ролі.

Плануєте купити цифровий мультиметр у Києві - звертайтеся до нас!

Критерії вибору мультиметра

Портативний мультиметр потрібен усім, хто має справу з електроприладами. Однак ринок пропонує масу варіантів, які не завжди виправдані, наприклад, для домашнього використання. Виникає резонне питання - як правильно купити електронний мультиметр, що задовольняє всі поставлені цілі.

Спочатку необхідно зрозуміти варіанти виконання цих пристроїв:

 1. Аналоговий. Виготовляється зі стрілочною індикацією. Деякі прилади стрілочного виконання мають високий показник точності. Однак на шкалі відразу прописано кілька значень (опір, струм та інші), що може викликати труднощі у непідготовлених користувачів. Стрілочні тестери вкрай чутливі до перевантаження і швидко виходять з ладу.
 2. Цифровий. Індикація і метод обчислення повністю цифрові. Оснащуються зручними дисплеями для зчитування інформації. Від користувача не потрібно спеціальних навичок роботи з вимірювальною шкалою.

Інші важливі критерії вибору:

 • кількість вимірюваних величин;
 • похибка;
 • режим визначення діапазону: ручний або автоматичний;
 • форм-фактор: настільні вимірювальні станції, стандартний, ручка-пробник, кліщі;
 • клас електробезпеки;
 • розрядність;
 • живлення: батарейки, АКБ.

Звертайте увагу на те, скільки коштує мультиметр. Підозріло дешеві моделі не тільки не точні - вони можуть бути небезпечні під час роботи з мережею.

Де в Києві купити якісний мультиметр?

Звертайтеся в A-Radio! Ми пропонуємо вигідно купити тестер мультиметр у Києві, з гарантовано високою якістю. У нас:

 • надійне, перевірене обладнання;
 • професійні консультації;
 • оперативна підготовка і доставка замовлень.

Шукайте доступні, але якісні мультиметри в Україні? У нашому каталозі представлені різні варіанти обладнання для більшості побутових і професійних робіт. Залишилися питання - наші менеджери завжди готові допомогти.

Вгору