Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Грозозахист для антен

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Грозозахист для антен

Під час грози блискавки б'ють у металеві конструкції, особливо в ті з них, які розташовані високо над землею. До таких конструкцій належать і антени, встановлені на дахах будинків, стовпах та інших опорах. Подібні впливи загрожують серйозними ускладненнями, пов'язаними з поломкою обладнання і травмами людей. Тому важливо забезпечувати грозозахист антенного кабелю, якщо ви користуєтеся зовнішнім приймачем сигналу.

Переваги використання грозорозрядника

Багато українців вважають грозу рідкісним явищем і економлять на захисті. Більшість таких громадян належать до жителів столиці, переконаних, що в Києві достатньо інших цілей для блискавок, крім їхніх антен. У результаті розряд високовольтної електрики потрапляє в антену і призводить до виходу з ладу всього під'єднаного до неї обладнання: ресивера, телевізора та інших пристроїв.

Цих проблем можна уникнути за наявності грозорозрядника. Переваги приладу:

  1. Простий спосіб встановлення. Для монтажу грозозахисту не треба викликати майстра. Грозорозрядник вбудовується в розрив коаксіального кабелю методом приєднання штекерів до роз'ємів.
  2. Доступна вартість. Вам буде набагато дешевше купити грозозахист для антени, ніж купувати повний комплект обладнання замість згорілого.
  3. Компактні розміри. Прилад не вимагає додаткового місця для монтажу. Він виглядає, як невелике потовщення на антенному кабелі.

Зазвичай грозорозрядник комплектується плавким запобіжником, що спрацьовує при ударі блискавки. Якщо пристрій не одноразовий, запобіжник замінюється після спрацьовування. Також існують плазмові грозорозрядники, в яких замість плавкої вставки використовується колба з газом. Але ці пристрої рідко вбудовуються в антенний кабель.

Грозозахист антен необхідний не тільки за наявності блискавок. Телеантени накопичують статичну електрику в процесі роботи, що призводить до поломки підключеного обладнання. У таких випадках розрядник приймає на себе потужні імпульси і захищає техніку від пошкоджень.

Критерії вибору грозозахисту для антен

Під час організації грозозахисту для антени потрібно врахувати такі чинники:

  • технологію заземлення;
  • потужність імпульсу всередині кабелю;
  • максимальну напругу на лінії;
  • хвильовий опір грозорозрядника;
  • робочий діапазон частот;
  • формат роз'ємів, що підключаються.

Грозорозрядник для антени може оснащуватися однаковими або різними роз'ємами з обох сторін. Вибирати товар треба під тип конекторів на кінцях коаксіального кабелю. Найчастіше ці пристрої мають роз'єми BNC, F, N-Type, RP-SMA, SMA, TNC і UHF. Причому конектор може бути формату Female або Male.

Де купити грозорозрядник в Україні

Ви можете регулярно відключати техніку від мережі та висмикувати антену з гнізда при кожному наближенні грози, але ми не рекомендуємо так робити. Пам'ятайте, що блискавка непередбачувана і небезпечна. Вона може вдарити в антену за вашої відсутності, що призведе до виходу з ладу всього обладнання.

Наш інтернет-магазин A-Radio пропонує вам ознайомитися з асортиментом грозорозрядників на цій сторінці каталогу. Тут представлені прилади, здатні захистити техніку від струмів у кілька десятків кілоампер, що утворюються при розряді блискавки.

Наш грозозахист для коаксіального кабелю надійний та ефективний. Він запобіжить псуванню обладнання і збереже здоров'я членів вашої родини. Замовляйте вироби з потрібними характеристиками й отримуйте їх транспортною компанією. Кияни можуть скористатися самовивозом, за бажання.

 

Вгору