Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ретранслятори для рацій та радіостанцій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ретранслятори для радіостанцій

Слабкий сигнал портативної радіостанції - серйозна проблема, якщо потрібно передати цінну інформацію, швидко зв'язатися з колегою або своїм співробітником. Для його посилення варто використовувати ретранслятор для рації, оскільки таке обладнання покращує якість зв'язку, збільшує дальність приймання сигналу і зону його покриття.

Роль і характеристики ретранслятора для рації

Навіть за найвищої потужності рація не здатна передавати сигнал на тривалі відстані. Але оскільки існує чимало ситуацій, в яких це необхідно, виправити ситуацію зможе ретранслятор для радіостанцій. Принцип його дії простий і базується на прийомі сигналу на низьких частотах і надсиланні адресату на більш високих. Завдяки цьому і зростає радіус, у якому можна передавати інформацію без втрати якості зв'язку.

Ретранслятор до радіостанції може бути пасивного та активного типу. Активний тип з'єднує два і більше радіопередавачів, які розташовані на великій відстані один від одного. Має антену, приймач і радіопередавач, а також джерело живлення. Такі варіанти обладнання мають обмеження на кількість ліній зв'язку, тому подібну характеристику важливо враховувати при виборі техніки.

Пасивний ретранслятор рацій вирізняється здатністю транслювати необмежену кількість ліній зв'язку, що використовують різні частоти. Його ще називають "дзеркалом", оскільки він направлено відображає електромагнітне випромінювання робочого діапазону частот.

Крім такої класифікації, репітер радіостанції ділиться ще на кілька видів:

 • канальний;
 • широкосмуговий;
 • смуговий;
 • лінійний;
 • оптичний.

Кожен із варіантів має аналогічну функцію - посилення радіосигналу, але відрізняється можливостями і сферою застосування.

Критерії та особливості вибору репітера для радіостанцій

Купити ретранслятор для рації - можливість розширити радіус сигналу такого обладнання, посилити якість зв'язку, отримати більш широке застосування такої техніки. Щоб усе це було можливо, важливо правильно підібрати ретранслятор. Під час купівлі варто враховувати кілька важливих критеріїв:

 • потужність, оскільки саме ця характеристика впливає на рівень посилення сигналу. Цей показник може варіюватися від 5 до 250 Вт;
 • діапазон частот: оптимально вибирати той радіоретранслятор, який впорається і з високими, і з надвисокими частотами;
 • наявність дисплея, на якому можна переглядати характеристики обладнання: наприклад, канали, частоти;
 • тип репітера, який може бути цифровим, аналоговим або комбінованим.

Важливо, щоб ретранслятор радіозв'язку був хорошої якості та працював навіть у складних умовах. Саме такі є в нашому інтернет-магазині, адже ми співпрацюємо з найкращими виробниками техніки та аксесуарів до цифрових рацій.

Де в Києві купити ретранслятор для рації

Купити ретранслятор для рації, який відповідатиме всім критеріям, можна саме в "А-Радіо". Наш інтернет-магазин працює онлайн, тому замовити обладнання доступно і в Києві, і в інших містах країни. Відправляємо замовлення зручними для клієнта способами, щоб ретранслятор можна було використовувати максимально оперативно. Також в "А-Радіо" є як обмін, так і повернення, якщо в цьому є необхідність.

Купівля репітера в нашому інтернет-магазині - це:

 • гарантована якість;
 • вигідна вартість;
 • актуальний асортимент;
 • професійна допомога у виборі.

В "А-Радіо" можна зробити замовлення цілодобово, самостійно оформивши покупку в каталозі. Зробіть це просто зараз.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору