Кількість
|
Вартість
|
||
|
ВЧ перехідники
Надійна робота і трансляція високочастотного сигналу неможлива без правильної кабельної збірки. Ключовими елементами таких систем є кабелі та ВЧ перехідники. Останні з'єднують дві ділянки кабельної траси воєдино.
Перехідні конектори комутують лінії з різними видами з'єднань, без необхідності їхнього перероблення. До них висуваються підвищені вимоги якості - від них залежить якісна передача сигналу з мінімальними загасаннями.
Основні типи та характеристики ВЧ перехідників
Високочастотні перехідники - це елементи ВЧ мережі, які забезпечують з'єднання кабелю між собою або з передавачами. Конструктивно вузол складається з двох частин:
- штекер - основна приєднувальна частина;
- гніздо - частина-відповідь.
Штекер, як правило, монтують на кабельних ділянках мережі. Гніздо виконує зворотну функцію - служить сигнальним виводом ВЧ-пристрою.
Інші характеристики перехідників:
- полярність: пряма (контакт plug - штир), зворотна RP - запобігає появі постійного струму (plug - гніздо);
- конструкція: прямі, кутові (найчастіше використовуються 90°);
- технологія монтажу центрального штиря: обжимні перехідники, під пайку;
- кріплення екрана: притискні, обжимні (прес-втулка фідера).
Важливим параметром перехідників є хвильовий опір (50 і 75 Ом).
Різновиди ВЧ роз'ємів:
- BNC. Створений ще в минулому столітті формат залишається популярним і сьогодні. Конектор являє собою байонет. Його не потрібно затискати - роз'єм швидко фіксується поворотом корпусу. Це спрощує роботу в умовах частих підключень. BNC має загасання сигналу на рівні 0.3 дБ, розрахований на роботу з кабелями до 7 мм у мережах до 4 ГГц (імпеданс 50 Ом).
- TNC. Використовується на частотах до 11 ГГц, діаметр 3-10 мм. Більш щільне з'єднання розраховане на роботу в умовах вібрації.
- F. Типовий роз'єм у телевізійних лініях. Робоча частота - до 2 ГГц, кабель 5-8 мм. Простий конектор із різьбовим з'єднанням, вартість якого мінімальна./li>
- FME. Зменшений варіант перехідника F.
- N. Високочастотний конектор з діапазоном до 18 ГГц. Сумісний з кабелем до 10 мм. Найбільш повно відповідає вимогам передачі НВЧ.
- SMA. Компактний перехідник для хвилеводів 3-5 мм. Працює на частотах до 18 ГГц. Його аналог - RP-SMA зі зворотною полярністю. Застосовується в бездротовому обладнанні (роутери, точки доступу тощо).
- 7/16 (L29). Роз'єм для потужного передавального обладнання (мобільні оператори, стаціонарні передавачі тощо). Має надійне з'єднання з різьбленням. Частота - 7.5-18 ГГц. Центральна жила - до 7 мм, обплетення - до 16 мм.
Більш габаритні перехідники мають вузьку спеціалізацію і застосовуються тільки в професійних, потужних системах.
Де використовуються ВЧ перехідники
Деталі застосовуються там, де існує необхідність комутації високочастотних ліній з пристроями або між собою. ВЧ перехідники незамінні в:
- радіообладнанні;
- раціях, приймально-передавальних станціях;
- телебаченні, супутниковому прийомі;
- стільниковому зв'язку;
- бездротовому зв'язку: Wi-Fi точки доступу, роутери тощо.
Елементи також використовуються в цифрових комплексах, РЧ-аналізаторах і схемах.
Замовляйте ВЧ перехідники в магазині A-Radio
Інтернет-магазин A-Radio пропонує клієнтам широкий вибір перехідників для різних завдань. У нас:
- якісна, оригінальна продукція;
- професійна допомога від продавців;
- оперативна доставка в Києві та по країні.
Купити ВЧ перехідники можна безпосередньо в каталозі - виберіть потрібну модель, заповніть форму замовлення, а решту зроблять наші продавці.