Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікрокомп'ютери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мікрокомп'ютери

Мікрокомп'ютер - це дивовижний пристрій. Спочатку цей одноплатний прилад створювали на допомогу тим, хто вивчає інформатику. Сьогодні - це пристрій, який знайшов широке застосування в різних сферах.

Особливості та сфери застосування мікрокомп'ютера

Сьогодні можна купити мікрокомп'ютер, який за розмірами буде не більшим за банківську карту. Такий крихітка може вирішувати досить велику кількість завдань. На основі такого невеликого процесора можна зібрати повноцінний ПК. Звичайно, він матиме обмежені можливості, але з більшістю повсякденних завдань справляється на відмінно.

Сфери, в яких може використовуватися маленький одноплатний комп'ютер, дуже різні. Кілька таких приладів можуть керувати розумним будинком або стати мозком і нервовою системою робота. Дуже часто такі комп'ютери використовують у створенні пристроїв вузького призначення, які потім не потрапляють у серійне виробництво.

Кожен любитель техніки може сміливо купити мікрокомп'ютер для своїх побутових потреб. За правильного і грамотного встановлення такий одноплатний процесор стане мультиплеєром або приставкою для ретро-ігор.

За допомогою цих приладів можна вирішити проблему зберігання інформації або мережевого підключення. У першому випадку можна залити на нього необхідну інформацію, заощаджуючи кошти за оплату хмарного сховища. По-другому до девайсу під'єднується кілька жорстких дисків, утворюється мережа зі спільним доступом до інформації.

Умільці перетворюють мікрокомп'ютери на маршрутизатори, веб-сервери, офісні ПК. Головне знати, який саме за характеристиками пристрій потрібен.

Критерії вибору мікрокомп'ютера

Обираючи мікрокомп'ютер, важливо розуміти, що його конфігурація - це основні характеристики, а цілі використання - вимоги до цих характеристик. Тому звертати увагу необхідно на такі параметри:

  1. Тактова частота - навіть найсучасніші моделі мають цей показник у межах 1.2-1.8 ГГц.
  2. Кількість ядер - це показник продуктивності. Якщо девайс потрібен для нескладних завдань, то одного-двох ядер буде достатньо, якщо ж на основі контролера створюється мультимедійний центр або інша система, то потрібно вибирати модифікацію з 4-ма ядрами
  3. Оперативка - чим складніші та різноплановіші завдання має вирішувати контролер, тим більше оперативної пам'яті потрібно. Наприклад, для системи розумного будинку можна купити мікрокомп'ютери з ОЗП 512 Мб. Для маршрутизатора потрібно вже не менше 102 ГБ, для того ж мультимедійного центру потрібно близько 2 Гб оперативної пам'яті, але бажано більше.
  4. Відеочіп - якщо потрібно виводити зображення, то ця комплектуюча потрібна, але якщо такої необхідності немає, вона тільки підніме вартість моделі, тому можна обійтися без нього.
  5. Вбудована пам'ять - конфігурації без неї коштують недорого, але якщо потрібно забезпечити роботу системи, потрібно буде 4-8 Гб, для мультимедійного центру більше 16 Гб.
  6. Підключення - вибирати інтерфейси потрібно за своїми потребами.

Тобто, як обирають звичайні комп'ютери та ноутбуки, так обирають і їхні зменшені варіанти - під вирішення своїх завдань за конфігурацією.

Де в Києві купити мікрокомп'ютер за вигідною ціною

У Києві можна замовити мікрокомп'ютер в інтернет-магазині A-Radio. Ми також доставляємо товари в усі регіони України. Адекватні ціни, великий вибір конфігурацій дає можливість кожному покупцеві вибрати собі маленького помічника за бюджетом і вимогами. Якщо потрібна допомога фахівців, наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.

За мікрокомп'ютерами майбутнє, тому поспішайте купити їх уже зараз!

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору