Кількість
|
Вартість
|
||
|
Монтажні кабелі та дроти
Кабелі та дроти монтажні - це нерви сучасної електроніки. Вони зєднують компоненти всередині пристроїв, а також передають сигнал або електрику між різними приладами. Залежно від призначення, кабелі відрізняються основними характеристиками.
Характеристики монтажних проводів
Щоб монтажний провід повністю виконував свої функції, він повинен володіти певними характеристиками. Показники ці можуть змінюватися залежно від виду дроту або кабелю. Ось ключові характеристики:
- Тип провідника - найпопулярніші, з високим показником міцності і низьким опору - це мідні або алюмінієві дроти.
- Ізоляція - найчастіше для ізоляції провідника використовують полівінілхлорид, поліетилен, тефлон або гуму.
- Перетин дроту - залежить від навантаження на кабель і умов прокладки.
- Напруга - дроти монтажні розраховані на різні показники робочого найчастіше від 300/500 В до 450/750 В.
- Температурний діапазон - деякі дроти можуть нормально функціонувати в температурному діапазоні від -50C до +150C і витримувати різкі перепади.
- Гнучкість - чим більш гнучкий провід, тим більша кількість тонких жил у його структурі.
- Механічна міцність - важливий показник для монтажу та експлуатації.
- Сертифікація - монтажний кабель має бути сертифікований відповідно до стандартів безпеки та якості (UL, CE, RoHS).
Необхідний кабель за вимогами функцій та умовами експлуатації можна вибрати за кількома критеріями та маркуванням.
Маркування та критерії вибору монтажного дроту
Перше, на що необхідно звернути увагу перед тим як купити монтажні дроти, - це маркування та основні характеристики. Цифри і букви, нанесені на дріт, допомагають ідентифікувати основні характеристики.
Буквено-цифрове маркування містить основну інформацію про тип провідника, матеріал ізоляції, перетин, кількість жил та інші параметри. Кілька прикладів маркування:
- ПВАМ - провід із ПВХ-ізоляцією;
- АППВ - дроти з алюмінієвими жилами;
- ПВ1 - провід з мідною жилою;
- Цифри - перетин дроту в мм.
Напруга - визначальний показник для вибору ізоляції дроту. Перетин вибирають залежно від допустимого струмового навантаження. За типом провідника можна сказати наступне: мідь кращий провідник, а в алюмінію менша вартість. Якщо вам потрібно кабель монтажний купити для зовнішньої прокладки, зверніть увагу на захист від вологи і УФ. У місцях, де є високий ризик загоряння, потрібно вибирати дроти з негорючими ізоляційними матеріалами.
Правильний вибір критично важливий для зниження ризиків загоряння та інших проблем. Також від нього залежить тривалість експлуатації. Тому якщо ви сумніваєтеся, який монтажний дріт купити, зверніться до фахівців інтернет-магазину A-Radio.
Де в Україні купити монтажні кабелі та дроти за вигідною ціною
A-Radio - інтернет-магазин, в якому найбільший вибір монтажних кабелів і проводів від вітчизняних і зарубіжних виробників. Тут можна купити провід монтажний для будь-яких завдань, від побутового використання і до масштабних промислових систем. Потрібну модель легко знайти в категорії за допомогою фільтра, в якому можна вибрати тип, перетин, ізоляцію тощо.
Наша ціна на дріт монтажний не нижча, але й не вища, ніж в інших магазинах. Але наші товари мають гарантію, перевірені на якість, сертифіковані.
У Києві ви можете замовити товари онлайн, а забрати в нашому офісі. В інші області та регіони країни ми відправляємо посилки в день замовлення.
Фахівцям добре знайома ситуація, коли на обєкті не вистачило кабелю, навіть зовсім небагато. Тому потрібно купити монтажний дріт в Україні просто тут і просто зараз!