Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Перехідники та роз'єми для антен рацій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Перехідники та роз'єми для антен рацій

Радіозв'язок залишається все таким же популярним, як і 30-40 років тому. Від нього не відмовляються навіть в умовах тотального поширення мобільних телефонів. Це не дивно, адже рації можна використовувати безкоштовно. Ці пристрої працюють там, де немає вишок стільникових операторів. Але з радіостанціями теж виникають проблеми в районах із багатоповерховою забудовою і на пересіченій місцевості. У таких умовах прилад погано ловить сигнал через безліч перешкод. Цю проблему допомагає вирішити перехідник для антени рації.

Для чого використовуються перехідники і роз'єми для антен рацій

До портативної радіостанції можна під'єднати потужнішу антену замість штатної для поліпшення якості сигналу. Для цього треба придбати аксесуар, сумісний з конкретною моделлю обладнання та антенним конектором. На жаль, знайти пристрій з аналогічним штекером не завжди виходить. У подібних випадках встановлюється антенний перехідник для рації, який служить сполучною ланкою між приладом і новою антеною.

За такою ж схемою можна під'єднати зовнішню антену до мобільної радіостанції через коаксіальний кабель. Це зручно, якщо радіо використовується в приміщенні в Києві або в автомобілі, на даху якого розташований підсилювач.

Найпопулярніші конектори:

  1. UHF - з'явився ще в першій половині 20 століття. Буває Female і Male. Відмінно показує себе на частотах нижче 100 МГц і демонструє відчутні втрати у вищому діапазоні.
  2. N-Male - теж був розроблений у першій половині 20 століття для армії. Цей роз'єм антени рації вирізняється механічною надійністю, універсальністю і водонепроникністю. Його часто використовують при складанні стаціонарних радіостанцій.
  3. SMA-Male - універсальний компактний конектор з високою міцністю і мінімальними втратами. Оптимально підходить для портативного обладнання.
  4. SMA-Female - часто зустрічається на передавачах китайських виробників і не підходить для стандартних антен. Підключити більш потужний аксесуар до цього роз'єму для антени рації можна тільки через перехідник.
  5. BNC - масивний байонетний конектор, що працює в діапазоні до 4 ГГц. Останнім часом використовується дуже рідко. Випускається у форматі Female і Male.
  6. TNC - схожий на BNC, але добре себе проявляє в діапазоні до 11 ГГц і відрізняється механічною міцністю завдяки різьбовому типу з'єднання. Цей роз'єм теж буває Female і Male.

Існують і інші типи конекторів, призначені для приєднання комплектуючих до передавача. У кожного є свої переваги і недоліки.

Критерії вибору антенних перехідників і роз'ємів для рацій (радіостанції)

При купівлі цієї продукції треба враховувати такі особливості:

  • рейтинг виробника, що впливає на якість товару - якщо роз'єм для антени радіостанції має зазори, він працюватиме з втратами;
  • тип конектора на вході і виході;
  • кут приєднання - пристрої бувають прямими і кутовими.

Після вивчення цих особливостей можна звернути увагу на вартість товарів і вибрати виріб під свій бюджет.

Де в Києві купити перехідники і роз'єми для антен рацій

Замовити адаптери для антенних роз'ємів радіостанцій можна в нашому інтернет-магазині A-Radio. У нас в асортименті є перехідники всіх наявних форматів. Вони виготовлені надійним брендом, тому не погіршують якість зв'язку.

У нашій компанії працюють досвідчені консультанти. Вони допоможуть підібрати оптимальні антенні роз'єми і з'єднувачі для радіостанцій, що відповідають конкретному обладнанню. Звертайтеся по допомогу й оформляйте замовлення з доставкою або самовивозом.

Вгору