Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рації для міських умов
Рації для міста - це досить простий спосіб організації зв'язку. Пристрої прості в обслуговуванні, достатньо лише раз налаштувати пристрій на потрібний діапазон. За зв'язок не потрібно регулярно платити, що важливо. Радіостанції швидкі – досить просто натиснути кнопку і можна виходити в ефір. Враховуючи ці переваги, їх використовують повсюдно: від побутових умов до робочих майданчиків.
Характеристики та особливості рацій (радіостанцій) для міста
Рація для міста хоч і є класичним приймально-передавальним пристроєм, проте використовує інші стандарти. Це повʼязано з умовами мовлення. Міська зашумленість ефіру, безліч наведень, щільні забудови будівель - все це позначається на радіозв'язку. Тож для стабільної роботи станції виробники використовують інші рішення.
Перша ключова відмінність – діапазони. Рації для міста переважно працюють у VHF та UHF стандартах. Це необхідно для якісного мовлення та відсутності прямих перешкод для пристроїв спеціального (державного, аварійного) зв'язку. Стандартні діапазони – 136-480 МГц. Частоти можуть відрізнятись для конкретного регіону.
VHF діапазон має меншу частоту і відрізняється далекобійністю. В умовах щільних забудов краще перейти на стандарт UHF. Велика частота збільшує здатність хвиль, що проникають. В результаті, при однаковій потужності трансмітера досягається кращий прийом (передача) у будинках та між ними. Навіть при щільній забудові рація для міста в режимі Ultra HF практично немає мертвих зон. Однак є нюанс – UHF менш далекобійний, тому стабільний зв'язок можливий на обмежених відстанях.
Друга відмінність полягає у розмірах. Міські портативні станції в рази менші за тактичні або спеціальні пристрої. Вони мобільні, їх легко переносити та тримати при собі. Стаціонарні варіанти обладнання не складно вмонтувати в автомобіль, особливо якщо в салоні передбачено місце для обладнання зв'язку.
Критерії вибору рації для міста
Вибираючи рації для міста, радимо звернути увагу на такі моменти:
- Формат пристрою – переносні чи автомобільні. Якщо клієнту потрібний стаціонарний пристрій, наприклад, для зв'язку в транспортному засобі, варто звернути увагу на другий варіант. Станція живиться від бортової мережі, а антена завжди зовнішня.
- Робочі діапазони. Хоча обладнання для міської комунікації працює переважно на відкритих діапазонах, не зайвим буде переконатись у їх наявності на конкретній моделі. Для роботи на деяких частотах потрібна реєстрація пристрою.
- Об'єм акумулятора, наявність у постачальника змінних комплектів батарей. Якщо власник планує тривалий час використовувати прилад у передавальному режимі, велика АКБ не завадить (або хоча б резервний комплект).
- Потужність передавача. Аналогічна ситуація, як у випадку із діапазонами. Переконайтеся, що модель, що цікавить, працює на допустимих потужностях без необхідності реєстрації пристрою.
Можна підійти до вибору по-іншому – звернутися до продавців інтернет-магазину A-Radio. Ми допоможемо підібрати ту модель, яка найбільше підходить до ваших завдань.
Де придбати рацію для міста у Києві
Звертайтесь до нас! Ми маємо широкий вибір варіантів для різних завдань. Ми пропонуємо:
- лише якісну продукцію;
- вигідну вартість;
- оперативну доставку у Києві та по Україні;
- професійні консультації.
Рація для міста – універсальне рішення для швидкого зв'язку. Переходьте до каталогу та замовляйте обладнання в нашому магазині!