Кількість
|
Вартість
|
||
|
Щупи для осцилографа
Щуп для осцилографа (він же вимірювальний або детекторний пробник) - це пристрій, призначений для забезпечення електричного з'єднання контрольної точки з входом відповідного приладу. З його допомогою виконується визначення та оцінка рівня випромінювання підсилювача або збудника радіопередавача.
Конструктивні особливості щупів осцилографа
Детекторні щупи осцилографа є невід'ємною частиною вимірювального ланцюга цього приладу, тому зазвичай входять до його комплектації. За технічними характеристиками вони бувають різними. При цьому основу конструкції кожного складають:
-
резистори, які утворюють вхідний дільник напруги;
-
конденсатор, який відповідає за вирівнювання частотної характеристики тракту;
-
кабель, який з'єднує осцилограф з об'єктом діагностики і проводить сигнали від одного пристрою до іншого;
-
корпус і трубка, які захищають внутрішнє наповнення від зовнішніх пошкоджень;
-
скоба, затискач, стопорний гвинт та/або інші деталі, які забезпечують надійну фіксацію основних компонентів.
Вимірювальний процес за допомогою щупа осцилографа проводиться в суворій відповідності з інструкцією з експлуатації. При цьому починається він з коригування діагностичного приладу за рівнем відліку, для чого вхід детекторного пробника замикається, а промінь осцилографа встановлюється на нульову позначку.
Підбір щупа до осцилографа
Під час купівлі осцилографа здебільшого підбором вимірювального щупа займатися не доводиться, оскільки, як йшлося вище, він у кількості двох екземплярів зазвичай входить до комплектації обладнання. Проте, з часом ці вироби виходять з ладу. Тоді й виникає потреба в підборі щупа до осцилографа. Ідеальним вважається пристрій, ідентичний за характеристиками і брендом, оскільки найкращим чином узгоджується з приладом і забезпечує найнижчий рівень внесених спотворень. Якщо ж такого в наявності немає, то спиратися в пошуках слід на класифікацію щупів. Вона містить різновиди:
-
за типом вимірюваного сигналу - пробники напруги, диференціальні, струмові, несиметричні;
-
за присутністю в конструкції компонентів (транзисторів), що потребують живлення, - активні та пасивні;
-
за частотністю коливань - розраховані на 20, 50, 100 МГц і більше;
-
за робочою напругою, вхідним опором, показником ослаблення, типом роз'єму, довжиною кабелю і багатьма іншими ознаками.
Варто зазначити, що рішення купити щуп для осцилографа можна ухвалювати тільки переконавшись у належній якості пристрою. А визначається вона за надійністю підключення до контрольної точки, впливом, що чиниться на вимірюваний ланцюг, і достовірністю передачі сигналу на вхід діагностичного апарату.
Продаж щупів для осцилографа в Києві
У наш інтернет-магазин найчастіше звертаються з метою купити щупи для осцилографа, які належать до пасивного типу і призначені для вимірювання сигналів напруги. Тому більшу частину асортименту складають саме такі модифікації, причому з найпоширенішими коефіцієнтами поділу 10:1 і 100:1.
Якщо ж шукаєте моделі з іншими характеристиками, хочете уточнити вартість обладнання або проконсультуватися з інших питань, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Ми на зв'язку щодня і зробимо все, щоб допомогти купити щуп для осцилографа в Україні, який повністю відповідає потребам. Доставку організуємо в будь-яке місто країни.